e
sv

Hileli Brawl Stars Var mı ? – DETAYLI ANLATIM

hileli brawl stars
avatar

sait27

 • e 2

  Mutlu

 • e 1

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Brawl Stars , üçe üç PvP savaşında uzmanlaşmış, mükemmel bir çift çubuklu nişancı oyunudur.

Brawl Stars, bırakması zor oyunlardan biridir. Düzinelerce harita, 30’dan fazla oynanabilir karakter ve birden fazla oyun modu var. Eğlencenize eklemek için, haritalar ve oyun modları bir döngü içindedir ve sizi her 24 saatte bir eğlendirir. Bu sizin için yeterli değilse, Supercell Brawl Pass’ın ikinci sezonunda, bu yüzden şimdi biraz bedava ganimet kazanmanın harika bir zamanı.

Bilmeyenler için, Brawl Stars üç yıldan fazla bir süredir mobil cihazlarımızda. Bu, bazı insanları oynamaktan vazgeçirebilir, ama olmamalı. Oynanış hiç bu kadar parlak olmamıştı, eşleştirme hiç bu kadar adil olmamıştı ve güncellemeler gelmeye devam ediyor.

İOS VE ANDROİD’E BRAWL STARS İNDİR NASIL İNDİRİLİR

Brawl Stars’ı mobil cihazınıza indirmek kolaydır ve hepsinden önemlisi ücretsizdir. Bir Android cihazınız varsa, Google Play’den bir kopyasını alabilirsiniz . Veya bir iOS cihazınız varsa, Brawl Stars’ı App Store’dan indirebilirsiniz .

BRAWL STARS PC: BÜYÜK EKRANDA NASIL OYNANIR

PC’nizde Brawl Stars oynamak istiyorsanız, bir emülatöre ihtiyacınız olacak. Brawl Stars oynamak için güvenebileceğiniz iki emülatör Memu Play ve BlueStacks’tir . Büyük ekranda oynamak için bir öykünücü indirin, Brawl Stars’ı arayın, ardından indir’e basın.

BRAWL STARS’I NEREDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ?

Henüz bilmiyorsanız, resmi Brawl Stars YouTube kanalı kısa animasyonlar veya güncelleme videoları ile düzenli olarak güncellenir.

BRAWL STARS ÇOK OYUNCULU OYNANIRMI ?

Brawl Stars, yalnızca çevrimiçi bir mobil oyundur. Oyunu internet bağlantısı olmadan oynayamazsınız çünkü dünyanın her yerinden diğer insanlara karşı oynuyorsunuz. Botlara karşı antrenman oyunları oynayabilirsiniz, ancak oyunu yüklemek için internet bağlantınızın olması gerekir. Birlikte oynamak için bir kulüp oluşturabilir ve arkadaşlarınızı davet edilebilir

BİR BRAWL STARS HİLE İNDİREBİLİR MİSİNİZ?

Brawl Stars’ın Hileli veya içeriği değitirilmiş herhangi bir sürümünü indirmeniz cihazınıza virüs bulaşması ile sonuçlanabilir. Genellikle kişisel bilgilerinizi istedikleri için güvenilmezler. Herkesin efsanevi karakterleri istediğini biliyorum, ama bu harika bir hayat dersi: İstediğinizi her zaman ödemeden elde edemezsiniz.

Bir takım altın kurallar vardır, eğer ihlal ederseniz ban ile sonuçlanacaktır. Kurallara göz atmak isterseniz, resmi Supercell  adil oyun sitesini ziyaret edin .

BRAWL STARS GÜNCELLEMESİ: EN SON GÜNCELLEME NOTLARI NELERDİR?

 Brawl Pass’a Surge adlı yeni bir kromatik kavgacı getirdiler

Diğer önemli değişiklikler aşağıdadır:

 1. Yeni Kromatik Kavgacı – Dalgalanma
 2. Mega Beetle Bea – 150 Mücevher
 3. Ultra Delici Jacky – 150 Mücevher
 4. Kral Yengeç Kene – 80 Mücevher
 5. Sokak Giyimi Maks – 80 Mücevher
 6. Beyaz Karga – 80 Mücevher
 7. Retro Nani – 30 Mücevher
 8. Gerçek Gümüş ve Gerçek Altın kaplamalar – 10.000 ve 25.000 Jeton
 9. karga tadilat
 10. Yeni Mod: Süper Şehir Saldırısı! – PvE hafta sonu oyun modu
 11. 10 Dövüşçü için Yeni Gadget’lar

En son güncellemedeki tüm değişiklikleri öğrenmek istiyorsanız resmi yama notlarına göz atın .

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

Hileli Brawl Stars Var mı ? – DETAYLI ANLATIM

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478