e
sv

Lfs 6r Nasıl İndirilir ve Oynanır – Detaylı Anlatım

Live For Speed İndir
avatar

sait27

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Live for Speed ​​(LFS) başka bir adıyla lfs 6r bir yarış simülatörüdür son zamanlarda oynamak isteyen insanlar artınca yeni başlayan arkadaşlarımızın oyuna alışması için bunu yazmak istedim. Oyunun Ana odak noktası, çevrimiçi çok oyunculu oyun için gerçekçi bir yarış deneyimi sağlamak ve arabalarına karşı tek oyunculu yarışlara izin vermektir. Kullanıcılar daha sonra hotlap modunda LFSWorld’e yüklenebilecekleri kişisel en iyileri belirleyebilir ve ‘eğitim’ modunda sürüş dersleri alabilirler

LFS ile ilgili önceki yazılarımdan sonra birçok kişi bana bunu sordu. Nasıl indirilir, bunun için ödeme yapmanız gerekiyorsa ve daha fazlası.
Bu yüzden bir LFS kılavuzu oluşturmaya karar verdim. Bu bölümde temel bilgilerle başlayacağım. Oyunu nasıl indirir ve arabanızda bazı temel değişiklikler yaparsınız (kurulum ve görünümler).

LFS Live For Speed 6R Kılavuzumuza Başlayalım

Oyunu indirmek İlk Adım Tabiki 🙂

lfs 6r indir

Evet 🙂 isterseniz önce oyunumuzu tek tıkla indirip inmesini beklerken yazımızı okumaya ve Live for speed nasıl oynanır buna bakalım  Oyunu https://takdio.com/lfs-6r-indir adresinden indirebilirsiniz. veya buradaki buton ile direk indirebilirsiniz

LFS 6R İNDİR
Yani oyunun tamamını oynayabilmek için satın almanız gerekiyor. AMA bu kılavuz LFS Demosu içindir. Evet! Ücretsiz olarak indirebilirsiniz! Endişelenmeyin, demo sadece 3 araba ve 1 parça ile sınırlı olabilir ama diğer kullanıcılarla çevrimiçi oynayabilirsiniz ve birçok aktif insan var! Topluluk, demo versiyonunda bile harika! ”Ücretsiz oyun indir” seçeneğine tıklayın ve kurun. Online oynamak istiyorsanız önce bir hesap oluşturmalısınız!

Çevrimiçi bir sunucuya katılma.

lfs 6r indir

Oyunu indirdikten sonra açın ve kontrolleri, sürücünüzün adını, dilinizi vb. ayarlayın. Oyunun kurulumunu tamamladığınızda ana ekranı göreceksiniz (resimde ^^ gösterilmiştir). Çevrimiçi oynamak istiyorsanız, Çok Oyunculu> Ana bilgisayar listesini görüntüle’ye tıklayın (daha önce oluşturduğunuz hesapla oturum açmanız gerekir) ve katılmak istediğiniz sunucuyu seçin. Drift yapmayı seviyorsanız Tofu Race Drift Server’ı öneririm. Bu kadar!

Temel bilgileri öğrenmek

lfs 6r nasıl oynanır

İlk kez oynuyorsan öğrenmen gereken birkaç şey var.
Her şeyden önce, bir sunucuya
katıldığınızda, yarışa katılmak için Shift + J tuşlarına basmanız gerekir .
Çukurlara gitmek için Shift + P.
İzlemek için Shift + S.
Veya ESC’ye basabilir ve ardından üzerlerine tıklayabilirsiniz.
Yarış çizgisini görmek için 4’e basın. Piste alıştığınızda kendi yarış çizginizi bulacaksınız.
Farlarınızı açmak için 3’e basın.
Lastiklerinizin sıcaklığını görmek için F9’a basın.
Daha birçok buton var ama onları oynarken bulacaksınız.

İyi bir kurulum bulmak.

lfs 6r oyna

İyi bir kurulum bulmak bu oyunda her şeydir. Kendi kurulumunuzu oluşturabilirsiniz, ancak mükemmel hale getirmek için birçok kez test etmeniz gerekir. Öncelikle hazır bir kurulum indirmenizi öneririm ve kendinizi hazır hissettiğinizde kendinizinkini oluşturabilirsiniz. Kurulumları
bu siteden indirebilirsiniz: HAZIR AYAR İNDİR
Eğer drift yapmak istiyorsanız kullanacağınız araba XRG’dir, onun için bir kurulum indirin. Hotlap setleri, dayanıklılık, kavrama, drift, sürükleme ve daha fazlası var. Blackwood pisti (BL1 GP) için bir kurulum indirdiğinizden emin olun.

Kurulumunuzu indirdikten sonra, LFS klasörünüzü bulun, LFS>Veri>Kurulumlar’a tıklayın ve kurulum dosyanızı oraya sürükleyin. Ardından oyuna girin ve bir sunucuya katılın. Pitlere (Shift+P) gidin ve ekranın sağ tarafında kurulumunuzu göreceksiniz. Üzerine tıklayın ve hazırsınız! Yarışa katılın (Shift+J) ve pratik yapın!

Arabanız için iyi görünen bir cilt bulmak.

lfs 6r

Performans iyidir ama çıkartmalar hayattır! Ve 500hp ekliyorlar.

Bir cilt indirmek istiyorsanız, google’da bir tane bulabilirsiniz. DİKKATLİ OL! Bazı kaplamalar çevrimiçi çalışmaz ve kullandığınız araba için bir kaplama indirmeniz gerekir. XRG kullanıyorsanız, XRT için bir dış görünüm indirmeyin.

İsim ayrıca XRG ile başlamalıdır TEKRAR DİKKATLİ OLUN xD. Her yasal görünüm XRG , veya FBM , veya XFG ile başlar EĞER İSİM XRG_ İLE BAŞLAMAZSA ÇALIŞMAZ! Bu arada, sadece beğendiğiniz bir ismi ekleyip kullanamazsınız. Her cildin kendi adı vardır.

lfs 6r Oyun İçi İç görseller

İşte XRG için bazı görünümler ve isimleri:

XRG_kornas180

lfs XRG_kornas180

XRG_TH_Redbull

XRG_TH_Redbull

XRG_PR4takumi

lfs XRG_PR4takumi

Dış görünümü kullanmak için LFS klasörünüzü yeniden bulmanız gerekecek, LFS>Veri>Dış Görünümler’e tıklayın ve dış görünüm dosyanızı dış görünümler klasörüne sürükleyin. UYARI! 4 farklı dış görünüm klasörü vardır. Kaplamalar, skins_dds, skins_x ve skins_y. Dosyanızı diğerlerine değil “skins” klasörüne sürükleyin.

Skininizi klasöre attıktan sonra oyunu açın, bir sunucuya katılın ve çukurlara gidin (Shift + P). Ekranınızın sol tarafında bazı cilt adlarını göreceksiniz. İndirdiğiniz dış görünümün adını göremiyorsanız, ”Yeni renkler”e tıklayın. Onu orada bulacaksın. Ardından üzerine tıklayın ve yarışa katılmaya hazırsınız (SHIFT + J).
Kaplama çalışmazsa, oyun sizi otomatik olarak çukurlara geri gönderecektir. Bu, isimle yanlış bir şey yaptığınız veya cildin sahte olduğu anlamına gelir. Başka bir tane indirin ve XRG kullanıyorsanız adının XRG_ ile başladığından emin olun.

Bölüm 2 çok yakında: Arabanızı nasıl modifiye edip bir drift füzesine dönüştürebilirsiniz!

Live for speed 6r indir

Son olarak bir arkadaşımız 2 dakikalık bir video ile oyuna nasıl girilir anlatmaya çalışmış onuda paylaşalım

http://www.bahissitesiara.com/100-tl-deneme-bonusu-veren-siteler/

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki içerik:

uTorrent

Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478