e
sv
Telegram İndir

Telegram

sait27 Tüm Yazılarını Gör

369 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiTelegram

Telegram, hız ve güvenliğe odaklanan bir mesajlaşma uygulamasıdır, süper hızlı, basit ve ücretsizdir. Yazılımı tüm cihazlarınızda aynı anda kullanabilirsiniz – mesajlarınız sorunsuz bir şekilde senkronize edilir herhangi bir sayıda telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınız arasında

ile Telegram Desktop mesajlar, fotoğraflar, ücretsiz görüntülü sohbet ve her türden dosya (doc, zip, mp3, vb.) gönderebilir ve ayrıca sınırsız izleyiciye yayın yapmak için 1000 kişiye kadar grup veya kanal oluşturabilirsiniz. Telefon rehberinize yazabilir ve insanları kullanıcı adlarına göre bulabilirsiniz. Sonuç olarak, uygulama SMS ve e-postanın birleşimi gibidir ve tüm kişisel veya iş mesajlaşma ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Sen indirebilirsiniz PC için Telegram ücretsiz indir butonuna tıklayarak siteye çevrimdışı yükleyici.

Telegram ile neler yapabilirsiniz?

 1. bağlanın Çoğu uzak konumdan.
 2. koordine 100.000’e kadar üyeden oluşan grupları edin.
 3. senkronize Sohbetlerinizi tüm cihazlarınızda edin.
 4. gönderin Her türden belge.
 5. şifreleyin Kişisel ve ticari sırları.imha Mesajlarınızı bir zamanlayıcı ile edin.
 6. Mağaza buluttaki medya.
 7. oluşturun API üzerinde kendi araçlarınızı .
 8. keyfini çıkarın Müşterilerinizden gelen geri bildirimlerin .

Not : Geçerli bir telefon numarası gerektirir.

Telegram ayırt edici özellik listesi

Aynı zamanda Rusya’nın en büyük sosyal ağı VKontakte’nin (VK) arkasındaki Rus Pavel Durov tarafından kurulan Telegram, WhatApp’ın hızını Snapchat’in geçiciliği ile birleştirdiğini iddia ediyor. WhatsApp gibi, Telegram da bir arkadaşınızın durumunu çevrimiçi olarak gösterme ve fotoğraf, video, konum, kişi ve belge ekleme ve paylaşma yeteneğine sahiptir.

Telegram’ın ayırt edici özelliği güvenliktir. Katılımcılar arasında paylaşılan sohbetler, gruplar ve medya dahil tüm faaliyetlerinin şifreli olduğunu iddia ediyor. Bu, önce deşifre edilmeden görünmeyecekleri anlamına gelir. Uygulama ayrıca, yerleşik özelliği ‘Gizli Sohbet’ aracılığıyla paylaştığınız mesajlar ve medya üzerinde iki saniyeden bir haftaya kadar değişebilen kendi kendini imha etme zamanlayıcıları ayarlamanıza da olanak tanır. Ayrıca, Telegram’ın sunucularında iz bırakmadan uçtan uca şifreleme sunar.

ÖNERİLEN YAZILAR  AnyDesk

Ayrıca, şifreleme anahtarı işlevi gören bir görüntü kullanarak ‘Gizli Sohbetlerinizin’ güvenliğini kontrol etme olanağı da vardır. Şifreleme anahtarınızı bir arkadaşınızınkiyle karşılaştırarak, konuşmanızın güvenli olduğunu ve karşı daha az savunmasız olduğunu etkili bir şekilde doğrulayabilirsiniz ortadaki adam saldırılarına .

Telegram alışmaya başlayalım

Telegram, diğer mesajlaşma uygulamaları gibi kullanılabilir ve yüklenebilir. Apple’ın App Store’undan veya Google’ın Play Store’undan indirebilirsiniz – kağıt uçak logosunu arayın. Karşılama ekranını çevirdikten sonra, telefon numaranızı girmeniz ve ardından adınızı ve bir resmi eklemeniz istenecektir. Bir sonraki adım, arkadaş bulmak ve bir sohbet başlatmaktır.

Uygulama akıllı telefonlar, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlarda kullanılabilir. Telegram, Android, iOS, Windows Phone, Windows NT, macOS ve Linux için kullanılabilir.

Telegram kullanıyor musunuz ve uygulama hakkında ele alınmasını istediğiniz herhangi bir sorunuz mu var? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478