e
sv

Whatsapp Windos

TAKDİO Tüm Yazılarını Gör

168 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiWhatsapp Windos

Windows  masaüstü uygulaması için resmi WhatsApp, ister evde ister işte telefonunuzda veya bilgisayarınızda olsun, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde iletişim halinde kalmanıza olanak tanır. Masaüstü Windows PC’den ücretsiz mesajlar gönderin ! Uygulamanın kendisi, telefonunuzun bir uzantısı olması amaçlanan Web uygulamasına oldukça benzer: uygulama, mobil cihazınızdan gelen konuşmaları ve mesajları yansıtır. PC için WhatsApp çevrimdışı yükleyici, Windows 10, 8 için kullanılabilir ve 7 ve mobil cihazınızla senkronize edilir. Uygulama masaüstünüzde yerel olarak çalıştığından, yerel masaüstü bildirimleri ve daha iyi klavye kısayolları için desteğiniz olacaktır. Uygulama nihayet geçen yıl bir sesli arama özelliğine kavuştuğunda, bize tek bir soru bıraktı: ne zaman video alacağız? Pekala, şimdi devam ediyor.

Tıpkı Web uygulaması gibi, Yeni Masaüstü Uygulaması da telefonunuz cebinizdeyken arkadaşlarınız ve ailenizle mesajlaşabilmenizi sağlar. WhatsApp 64-bit’i PC’nizde kullanabilmeniz için uygulamanın cep telefonunuzda yüklü olması gerekir . Bu araç, Windows’un yalnızca 64 bit sürümlerini destekler.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

Basit, Güvenilir Mesajlaşma
Arkadaşlarınıza ve ailenize ücretsiz mesaj gönderin. Araç, mesaj göndermek için telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanır, böylece SMS ücretlerinden kurtulabilirsiniz.

İletişimde kalınacak
gruplar Aileniz veya iş arkadaşlarınız gibi en önemli insan gruplarıyla iletişiminizi sürdürün. Grup sohbetleri ile aynı anda 256 kişiye kadar mesaj, fotoğraf ve video paylaşabilirsiniz. Ayrıca grubunuza ad verebilir, bildirimleri sessize alabilir veya özelleştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Sohbeti Devam Edin
Web ve masaüstündeki yazılımla, sizin için en uygun olan cihazda sohbet edebilmek için tüm sohbetlerinizi sorunsuz bir şekilde bilgisayarınıza senkronize edebilirsiniz. Başlamak için masaüstü uygulamasını indirin veya web.whatsapp.com adresini ziyaret edin.

Özgürce konuş
Sesli aramalar sayesinde, başka bir ülkede olsalar bile arkadaşlarınız ve ailenizle ücretsiz olarak konuşabilirsiniz. Ve ücretsiz* görüntülü aramalarla, ses veya metin yeterli olmadığında yüz yüze görüşmeler yapabilirsiniz. Program sesli ve görüntülü aramalar , cep telefonu planınızın sesli dakikaları yerine telefonunuzun İnternet bağlantısını kullanır, böylece pahalı arama ücretleri konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Varsayılan Güvenlik
En kişisel anlarınızdan bazıları programda paylaşılır, bu nedenle uygulamanın en son sürümlerine uçtan uca şifreleme eklenmiştir. Uçtan uca şifrelendiğinde, mesajlarınız ve aramalarınız güvence altına alınır, böylece yalnızca siz ve iletişim kurduğunuz kişi bunları okuyabilir veya dinleyebilir ve aradaki hiç kimse, hatta araç bile.

Önemli Anları Paylaşın
Anında uygulama üzerinden fotoğraf ve video gönderin. Dahili kamera ile sizin için en önemli anları bile yakalayabilirsiniz. What’s App ile, bağlantınız yavaş olsa bile fotoğraflar ve videolar hızla gönderilir.

Belge Paylaşımı Kolaylaştı
PDF’leri, belgeleri, elektronik tabloları, slayt gösterilerini ve daha fazlasını e-posta veya dosya paylaşımı uygulamalarıyla uğraşmadan gönderin. 100 MB’a kadar belgeler gönderebilirsiniz, böylece ihtiyacınız olanı istediğiniz kişiye ulaştırmak kolaydır

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478