e
sv
Zoom İndir

Zoom

 • Hemen İndir
sait27 Tüm Yazılarını Gör

250 Kez İndirildi

 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • 0
 • 0 ratings
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
 • Custom Full
0 ratingsX
Very bad! Bad Hmmm Oke Good!
0% 0% 0% 0% 0%
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
 • Lisans Ücretsiz
 • ÜreticiZoom

Zoom kurumsal düzeyde bir video konferans uygulamasıdır. günümüzün mevcut tüm araçlarını kullanarak hem küçük hem de büyük projelerde işbirliği yapan modern ekiplerin ihtiyaçlarını karşılamak için sıfırdan oluşturulmuş ve gerçek zamanlı mesajlaşma uygulamasıdır. bilgi işlem. Basit kullanılabilirlik, internete bağlı tüm modern iletişim cihazlarıyla uyumluluk ve kapsamlı video işbirliği özellikleri içeren , her büyüklükteki ekiplerin iletişim ağlarını kurmasına, gerçek zamanlı olarak işbirliği yapmasına, eğitim planlamasına ve tüm eller toplantılarını bir bilgisayar içinde gerçekleştirmesine olanak tanır. basit ve son derece güvenli bir platform.

The Web tarayıcı istemci ( Toplantılar için Yakınlaştırma Client ) başlattığınızda veya ilk online toplantıya katılmak otomatik indirebilir ve ayrıca FileHorse manuel indirilebilir olacak.

PC için Zoom özellikleri, çok daha sağlam ve tüm ücretsiz iletişim platformlarından güçlüdür bugün piyasada bulabileceğiniz . Modern işletmelerin ve çok uluslu büyük operasyonların ihtiyaçlarını karşılamak için bu uygulama canlı görüntülü ve sesli toplantılara destek getiriyor 1000’den fazla bireysel görüntülü sohbet kullanıcısını barındıran , ekranda 49 canlı video gösterme özelliği ile . Ve bu sadece başlangıç. Platform (tüm masaüstü, dizüstü bilgisayar, akıllı telefon ve tablet platformlarıyla uyumlu) ayrıca tam destek toplantıları kaydetme ve yazıya dökme, entegre dosya paylaşımı, yerleşik bir takvim ( ile uyumlu Outlook , Gmail ve iCal ), aranabilir geçmiş (yukarı ile 10 yıllık kayıtlı veri), yerleşik işbirliği araçları, tam uçtan uca şifreleme ve gelişmiş kullanıcı ayrıcalığı araçları ve daha iyi iletişimi destekleyen birçok gelişmiş özellik (yoklama, Soru-Cevap, sanal el kaldırma, katılım izleme, güçlü analitik ).

Düzinelerce üyesi olan küçük bir ekip veya yüzlerce dağınık ekipten oluşan büyük bir şirket , Zoom Meetings olmanız fark etmeksizin sizi tek bir ortak grupta birleştirme yeteneğine sahiptir.

ÖNERİLEN YAZILAR  Yandex Browser

Zoom Meetings Pro, Business ve Enterprise katmanlarında premium lisans satın alan ekipler için büyük ölçüde genişletilmiş desteğe sahip , 100’e kadar katılımcısı olan gruplar için ÜCRETSİZ olarak kullanılabilir.

Ayrıca Bunlarıda İndirilebilirsin

Microsoft Outlook için Zoom Eklentisi ( Buraya Tıklayın )
Outlook Eklentisi, tek tıklamayla bir toplantı başlatmanızı veya planlamanızı sağlamak için Microsoft Outlook araç çubuğuna bir düğme yükler.

IBM Notes için Zoom Eklentisi ( Buraya Tıklayın )
IBM Notes için Yakınlaştırma Eklentisi, tek tıklamayla bir toplantı planlamanızı sağlamak için IBM Notes toplantı zamanlama penceresine bir düğme yükler.

Tarayıcılar için Zoom Uzantısı ( Buraya Tıklayın )
Uzantısı Chrome Tarayıcı , tarayıcınızdan veya Google takviminden tek bir tıklamayla Zoom toplantınızı başlatmanıza veya planlamanıza olanak tanır.

Intel Unite için Zoom Eklentisi ( Buraya Tıklayın )
Zoom’un birinci sınıf video konferans yetenekleriyle, kolay ve sezgisel bir işbirliği yolu için toplantı alanlarını modernize etmek üzere tasarlanmış bir çözüm.

Zoom Mobil Uygulamaları ( iOS veya Android )
Toplantıları başlatın, katılın ve planlayın; mobil cihazlarda grup metni, resimler ve bas-konuş mesajları gönderin.

iPhone/iPad Paylaşımı için Zoom İstemci Eklentisi ( Buraya Tıklayın )
Zoom toplantı saatiniz sırasında iPhone/iPad ekranınızı uzak toplantı katılımcılarıyla paylaşmaya çalıştığınızda istemci eklentisi otomatik olarak yüklenecektir.

Konferans Odaları ve Dokunmatik Ekranlar için Zoom Odaları ( Buraya Tıklayın )
Konferans odanızı tek dokunuşla toplantı ve takvim entegrasyonu için ayarlamak üzere Zoom Rooms (Win) uygulamasını yükleyin.

Zoom Odaları için Kontrol Cihazları ( Android , Windows 10 , iOS )
Konferans odanızdaki Zoom Room toplantılarını kontrol etmek için kullanılan iPad, Android veya Windows Tablet’e Controller yazılımını yükleyin.

Skype Kurumsal için Zoom Eklentisi ( Buraya Tıklayın )
Lync Eklentisi, için Zoom Eklentisi olarak yeniden adlandırıldı Skype Kurumsal . Bu eklenti, anında toplantılar başlatmanıza ve kişileri doğrudan Skype’tan davet etmenize olanak tanır.

Devamını OkuGizle
Benzer İçerikler
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
Makale göwnderim sistemimize hoş geldiniz

Galeri Alanı

828 x 478